VOLEBNÍ PROGRAM

 1. Vytvoření Ministerstva podvodu u nás v Ostravě. Toto ministerstvo by mělo evidovat, řešit a vyřešit všechny kauzy na ostatních ministerstvech nebo u  jejich organizací, které pod tyto ministerstva patří. V tuto chvíli je praxe taková, že nikdo není za nic odpovědný ani potrestaný i když existuje několik organizací, které by měly tyto věci řešit (NKÚ, ÚOHS, PČR).
 2. Poměrové rozdělení ministerstev z Prahy do krajských měst.  Jednak bychom tímto krokem posílili zaměstnanost v daném regionu, dále odpovědnost každého resortu by přešla do rukou občanů v daném kraji a nakonec bychom tímto zpřetrhali dlouholeté vazby na těchto ministerstvech panující.
 3. Chceme zavést elektronické volby a hlavně zrušit poplatek za hlasy pro strany a hnutí. Nevíme, proč by měly strany a hnutí dostávat příspěvek na voliče v hodnotě 100 nebo 150 korun. My jsme se rozhodli, že tento příspěvek v letošních volbách věnujeme zpět našim voličům ve formě kulturní akce. Nemůže ovšem napsat o jakou skupinu se jedná. Tohle je Česká národní fronta.
 4. Dále už nic neslibujeme …
 5. EU je perfektně fungující organizace, která nemá dopad na korupční politiku u nás. Souhlasíte ? Nevolte nás !.!
 6. Pokud jste spokojeni se současným stavem našeho státu, nevolte nás. Volte přesně tak, jak jste volili doposud!.!
 7. Vyhovují Vám ceny strategických surovin a energií (voda, plyn, elektřina), za které platíte zahraničním společnostem?.? Nevolte nás !.!
 8. Vyhovují Vám ceny potravin v „našich“ zahraničních obchodních řetězcích ? Nevolte nás !.!
 9. Jsme dobře zabezpečeni ? Obrana, vlastní potraviny, zdroje ? Nevolte nás !.!
 10. Vyhovují Vám naše zákony ? Nevolte nás !.!
 11. Chová se náš stát vůči občanům ČR  korektně ? Máte výhody v základních oblastech jako je školství, zdravotnictví, životní prostředí ? Nevolte nás !.!
 12. Jste spokojeni se sociální politikou ? Je dobré rozdávat jakoukoliv podporu lidem ( bez nároku na práci),  kteří si ji nezaslouží nebo ji zneužívají ? Souhlasíte ? Nevolte nás !.!
 13. Mají naši důchodci důstojné důchody ? Nevolte nás !.!
 14. Jste spokojeni se současnou ochranou životního prostředí ? Nevadí Vám, že dieselové motory jsou základní příčinou alergií ? Nevolte nás a přečtěte si o tom něco…!.!
 15. Máte perfektní a dobře placenou práci ve státní správě ? Nevolte nás !.!
 16. Nemáte potřebu zřídit ministerstvo podvodu ? Nevolte nás !.!
 17. Znáte alespoň jednu jedinou zakázku na jakémkoliv ministerstvu, která není zmanipulovaná ?  Nevolte nás !.!
 18. Líbí se Vám, že vítěz voleb nemůže vládnout a musí vytvářet podivné koalice ? Nevolte nás !.!